piątek, 23 lutego 2018

P-40N-5 "Butter Bean II" 80FG, 89FS, Indie 1944 Special Hobby 1/72.

Prosto z pudła  P-40N-5 "Butter Bean II" 80FG, 89FS, Indie 1944. Special Hobby 1/72. Nowość w niezłej jakości, Limitowana edycja z bardzo dobrym zestawem 4 malowań -2 USAAF i 2 Holanadia, kalkomanie Cartograf . Malowany Gunze C i Tamiya Acrylic. Nie jestem pewien systemu anten bo na zdjęciach ten fragment jest słabo widoczny. Sam zestaw ma drobne wady jak nieprawidłowa wielkość kół dla wersji N o około 1mm, wnęki podwozia s-f, wlot powietrza bardzo uproszczony wewnątrz. Ale trzeba przyznać że skleja się bardzo dobrze-spasowanie, części nie mają deformacji elementów jak do tej pory bywało z produktami nisko-seryjnymi tej firmy. Linie podziału o różnej grubości (nie jest źle ale mogło by być lepiej) i sposób montażu przypomina nowy Airfix. Cienkie przejrzyste oszklenie. Solidna +4 :-).3 komentarze:

 1. Ja również chętnie dam mocną czwórkę, gdyż model jest na prawdę świetny! :) Trochę pracy było przy nim, ale w końcu o to chodzi w tej pasji, jaką jest modelarstwo ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze, ale cacko. Model prezentuje się naprawdę dobrze. Porządne materiały i narzędzia modelarskie zamawiam sobie ze sklepu: www.sklep.modelmaking.pl
  - jestem bardzo z nich zadowolony.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę szwankuje sysytem powiadomień o zamieszczeniu komentarzy i zrobiłem to z opóźnieniem.Sorry:-) .Dziękuję za opinie!

  OdpowiedzUsuń